' Turnee Scroll To Top

AmaTur Romania - tenis de masa pentru amatori

Categorie
An
Zona
Judet
Localitate
YouTube/Facebook


Traffic 21 Oct
IP's: 130, Clicks: 249
... click on a pie-slice to select a zone ...
Nr
(IDT)
DataCat
(juc)
Localitate (link forum)
Denumire turneu
Nr. jucatori
Sistem
Clasament (link pagina turneu)
1
2383
09 - 10
Nov
2019
A
Fieni
`Cupa Orasului Fieni`
1st day - E, O
2nd day - A, I

Elite

Open

Avansati

Incepatori

... Waiting ...
2
2368
02 Nov 2019
TF
Targu Jiu
`Coloana Infinitului` - Turneul Campionilor 2019

Elite

Open

Avansati

Incepatori

... Waiting ...
3
2382
27 Oct 2019
B
Targoviste (IHR)
`Cupa IHR`

E+O

A+I

... Waiting ...
4
2379
27 Oct 2019
B
Ploiesti (Indoor)
`Campion Judetean AJTM Prahova & ITT`

A+I

... Waiting ...
5
2381
26 Oct 2019
B
Suceava
`Cupa S-SUCCES`

Elite

Open

Avansati

Incepatori

... Waiting ...
6
2378
26 Oct 2019
A
Aiud
`Eu si Paleta de Tenis` - editia a VII-a

Elite

Open

Avansati

Incepatori

... Waiting ...
7
2377
26 Oct 2019
A
Valenii de Munte
`Serbarile Toamnei`

E+O

Avansati

Incepatori

... Waiting ...
8
2375
20 Oct 2019
B
47
Pitesti

20

E+O

27

A+I

1. Toma Florin
2. Pribeagu S.
3. Grigore C.
3. Corbu M.
1. Barca George
2. Bivolaru S.
3. Mihu F.
3. Stanciu M.
9
2376
19 - 20
Oct
2019
B
113
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa TTA`
1st day - O, A
2nd day - E, I

19

Elite

17

Open

24

Avansati

53

Incepatori

1. Macarenco Andrei
2. Ursu T.
3. Jimmy Lu
3. Sandu B.
1. Traista Andrei
2. Balaban C.
3. Ionascu G.
3. Zamfir G.
1. Serban Bogdan
2. Plop A.
3. Serban L.
3. Baluta S.
1. Constantin Filip
2. Patrascu D.
3. Sterie S.
3. Chibulcuteanu P.
10
2372
19 Oct 2019
B
44
Ocna Sibiului
`Cupa de Sare` - editia I-a

18

E+O

26

A+I

1. Farkas Gabor
2. Mitzea A.
3. Daneliuc G.
3. Comsa Dan
1. Farkas Bence
2. Benyovski B.
3. Rotariu A.
3. Minzat M.
11
2367
19 Oct 2019
A
103
Viseu de Sus
`Cupa Vaser` - editia a II-a

18

Elite

17

Open

68

A+I

1. Marchis Maximilian
2. Nistor D.
3. Petrus F.
3. Pop Sorin
1. Dirlea Ioan
2. Andreica I.
3. Miclos A.
3. Petrescu C.
1. Strugar Ioan
2. Pop Danut
3. Damian M.
3. Scurtu N.
12
2366
19 Oct 2019
A
140
Targu Secuiesc
Editia a IV-a

18

Elite

43

Open

49

Avansati

30

Incepatori

4

1. Simon Csaba
2. Medves A.
3. Tamas S.
3. Irsai I.
1. Orha Andrei
2. Bokor Z.
3. Stanciulescu B.
3. Grigore A.
1. Kovacs Eduard
2. Toma Dan
3. Bartha I.
3. Vancsa Z.
1. Modoran Marian
2. Korodi C.
3. Antal C.
3. Bordas L.
13
2365
19 Oct 2019
A
180
Slobozia
`Cupa CSM` - editia a III-a

24

Elite

53

Open

53

Avansati

50

Incepatori

5

1. Macarenco Andrei
2. Fratila R.
3. Romanenco I.
3. Petrescu L.
1. Fratea Aurel
2. Vasiliev S.
3. Jimmy Lu
3. Darmaz Ion
1. Rasnoveanu Daniel
2. Ivan A.
3. Todi D.
3. Dinu G.
1. Budea Andra
2. Dimache M.
3. Stan C.
3. Serban A.
14
2360
19 Oct 2019
A
123
Resita
`Cupa Banatului Montan` - editia a V-a

12

Elite

29

Open

43

Avansati

39

Incepatori

1. Sorescu Deian
2. Roman B.
3. Thouzard A.
3. Iana Remus
1. Geamanu Robert
2. Nagy Iosif
3. Codau Vlad
3. Turburan I.
1. Daroti Florin
2. Iliuta A.
3. Vuca A.
3. Tamsa T.
1. Curaciuc Claudiu
2. Pirvu C.
3. Popescu R.
3. Pralea C.
15
2384
17 Oct 2019
B
29
Comanesti
`Cupa Brumarel`

10

E+O

19

A+I

1. Rosu Gabriel
2. Serban L.
3. Nistor F.
3. Fotia I.
1. Sterczer Sandor
2. Socaci S.
3. Isar S.
3. Ailioaie B.
16
2380
16 Oct 2019
B
49
Bistrita

16

E+O

33

A+I

1. Marchis Maximilian
2. Nistor D.
3. Pop Sorin
3. Gogu G.
1. Farkas Bence
2. Tocaciu S.
3. Singeorzan T.
3. Cozma G.
17
2374
14 - 16
Oct
2019
B
51
Iasi (Club Viper)
`Cupa Prieteniei` - editia a VII-a
1st day - E, O
2nd day - I
3rd day - A

10

Elite

10

Open

13

Avansati

18

Incepatori

1. Albu Vlad
2. Coroiu A.
3. Sumanaru C.
3. Morariu M.
1. Ciortescu Cristi
2. Istrate C.
3. Nicolaiciuc O.
3. Pristavu B.
1. Paval Mihai
2. Bacalu V.
3. Marin Doru
3. Neagu M.
1. Boureanu Constantin
2. Dascalu M.
3. Aparaschivei B.
3. Cernat C.
18
2373
13 Oct 2019
B
24
Deva

24

ALL

1. Szakacs Raul
2. Neiconi S.
3. Dirlea I.
3. Busu R.
19
2371
13 Oct 2019
B
22
Botosani (Ardex)
`Cupa ADMIR - 26 de ani`

10

E+O

12

A+I

Incepatori

1. Valcu Alin
2. Polocoser C.
3. Ciortescu C.
3. Ciobanu G.
1. Ilie Aurelian
2. Alexandru L.
3. Tanase G.
3. Stefan N.
20
2370
12 Oct 2019
B
35
Sibiu
`Cupa Transilvania` - editia a III-a

15

E+O

20

A+I

1. Temelie Dragos
2. Aron Darie
3. Daneliuc G.
3. Govoreanu F.
1. Fulop Attila
2. Manitiu F.
3. Sandu A.
3. Cristea V.
21
2369
12 Oct 2019
B
24
Batos
`Memorialul Campean Ioan` - editia a VIII-a

24

ALL

1. Boeriu Cezara
2. Kantor I.
3. Veres J.
3. Jozsa Z.
22
2364
12 - 13
Oct
2019
A
116
Oradea (King Pong)
`Toamna Oradeana`
1st day - E+O
2nd day - A, I
6

18

Elite

36

Open

26

Avansati

36

Incepatori

1. Gergely Anton
2. Petrus F.
3. Avram V.
3. Mitrache S.
1. Codau Vlad
2. Jichici S.
3. Husa Gelu
3. Merai J.
1. Herteg Dorinel
2. Chiscan B.
3. Botas C.
3. Sabau L.
1. Popescu Radu
2. Rakosi I.
3. Almajanu S.
3. Andre A.
23
2363
12 Oct 2019
A
125
Comanesti
`Memorialul Nicusor Bulubasa` - editia I-a

12

Elite

35

Open

57

Avansati

21

Incepatori

1. Chelmus Ionut
2. Rojnita S.
3. Atomei A.
3. Ciubotariu A.
1. Pizlaru Ionel
2. Laszlo L.
3. Lovin E.
3. Dumbrava D.
1. Canea Kocsis Andras
2. Iordachi A.
3. Cristofor R.
3. Ene Florin
1. Miklos Botond
2. Pirvu C.
3. Gita Dan
3. Colceru P.
24
2362
12 - 13
Oct
2019
A
172
Topoloveni
`Cupa Top Arena`
1st day - A, I
2nd day - E+O

21

Elite

65

Open

47

Avansati

39

Incepatori

1. Fratila Robert
2. Macarenco A.
3. Neagoe C.
3. Stefan P.
1. Rosioara Razvan
2. Badea I.
3. Gorum A.
3. Gheorghe N.
1. Hrehoret Adrian
2. Mihu F.
3. Guluta F.
3. Craciunas B.
1. Patrascu Dorin
2. Pirvu N.
3. Lungu M.
3. Ciobanu M.
25
2358
12 Oct 2019
A
118
Luncavita
`Cupa Borsului de Peste` - editia I-a

12

Elite

26

Open

26

Avansati

54

Incepatori

1. Neculai Alexandru
2. Chiscop B.
3. Wischegg R.
3. Constantinescu R.
1. Rasid Aihan
2. Baiburi L.
3. Leolea A.
3. Nicula F.
1. Pancrat Cristian
2. Serban M.
3. Picioroga L.
3. Ceobotaru D.
1. Pavel Nicolae
2. Mardale R.
3. Untea C.
3. Mihai G.
26
2361
05 Oct 2019
A
109
Vorona
`Toamna la Vorona`

17

Elite

23

Open

36

Avansati

33

Incepatori

1. Albu Catalin
2. Ciubotariu A.
3. Onufrei C.
3. Cojocaru S.
1. Zamfiroaia Sorin
2. Duceac C.
3. Ticu Dorin
3. Grosu A.
1. Constantinica Silviu
2. Chiriac M.
3. Salavastru P.
3. Kozak A.
1. Spircu Alexandru
2. Vaculisteanu I.
3. Vlaisan G.
3. Tabarcea C.
27
2359
05 Oct 2019
A
81
Oravita
`Cupa Vaii Carasului` - editia a V-a

15

Elite

29

Open

21

Avansati

16

Incepatori

1. Sorescu Deian
2. Verdet A.
3. Mutrescu E.
3. Glisa V.
1. Cioveie Bogdan
2. Balmez D.
3. Degianschi O.
3. Jichici S.
1. Vuca Adrian
2. Bozosan P.
3. Tamsa T.
3. Balaj R.
1. Tataru Tiberiu
2. Pirvu C.
3. Popescu R.
3. Nicolici D.
28
2357
05 Oct 2019
A
121
Baicoi
`Cupa Old School`
2

48

E+O

73

A+I

1. Fratila Robert
2. Enciu A.
3. Neagoe C.
3. Wischegg R.
1. Costache Laurentiu
2. Loghin F.
3. Mihu F.
3. Acriva M.
29
2356
05 Oct 2019
A
128
Dej
`Cupa de Toamna`
12

26

Elite

24

Open

48

Avansati

30

Incepatori

1. Marchis Maximilian
2. Simon C.
3. Galban C.
3. Pop Sorin
1. Orha Andrei
2. Singeorzan C.
3. Grosan M.
3. Preda I.
1. Damian Mircea
2. Dunka D.
3. Scurtu N.
3. Fulop A.
1. Curtea Marcel
2. Buraciuc C.
3. Cristea S.
3. Pop Mihai
30
2355
28 Sep 2019
B
25
Craiova

25

ALL

1. Raducan Bogdan
2. Grigore C.
3. Tuca C.
3. Marin Puiu
31
2351
28 Sep 2019
A
104
Odorheiu Secuiesc
`Cupa Fit.Feel`
1

46

E+O

58

A+I

1

1. Mozes Gyula
2. Bardocz S.
3. Dabacan D.
3. Irsai I.
1. Vajda Erno
2. Canea K.
3. Subtirelu M.
3. Demeter A.
32
2350
28 Sep 2019
B
39
Turda
`Olimpia Turda Trophy`

39

ALL

1. Marchis Maximilian
2. Preda I.
3. Pop Cosmin
3. Soos Dezso
33
2348
28 - 29
Sep
2019
A
142
Simeria
`Cupa CFR Simeria`
1st day - A, I
2nd day - E, O

20

Elite

42

Open

54

Avansati

26

Incepatori

1. Sorescu Deian
2. Mutrescu E.
3. Roman B.
3. Avram V.
1. Grubacichi Marius
2. Turburan I.
3. Cecan V.
3. Gheorghe N.
1. Bumbu Pavel
2. Dinu G.
3. Enache V.
3. Andrei G.
1. Negru Marius
2. Oprean A.
3. Guta C.
3. Jicarean D.
34
2347
28 Sep 2019
A
104
Putna
`Cupa Putnei` - editia a III-a
15

17

Elite

21

Open

34

Avansati

32

Incepatori

1. Hasna Cosmin
2. Albu Vlad
3. Cojocaru S.
3. Boeriu C.
1. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
2. Polocoser C.
3. Catricicau A.
3. Istrate C.
1. Tanase Gabi
2. Morosan I.
3. Sofian C.
3. Sursilov C.
1. Kovtun Nadia
2. Vlaisan G.
3. Savka Iana
3. Robu V.
35
2353
22 Sep 2019
B
30
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Septembrie 2019`

10

E+O

20

A+I

1. Lukasz Klimas
2. Caloianu I.
3. Iorgoiu C.
3. Gheorghe D.
1. Sterczer Sandor
2. Dumitru G.
3. Vlasceanu V.
3. Mocanu G.
36
2354
21 Sep 2019
B
43
Sfantu Gheorghe
`Campion Judetean Amatur - Covasna 2019`

43

ALL

1. Bardocz Szilard
2. Finna G.
3. Petho M.
3. Chelmus I.
37
2346
21 - 22
Sep
2019
B
19
Botosani (Ardex)
`Cupa Asii Paletei` - editia a IV-a
1st day - A, I
2nd day - E+O

6

Open

13

A+I

1. Ciortescu Cristi
2. Popescu D.
3. Pralea M.
3. Mita A.
1. Stefan Narcis
2. Aluculesa R.
3. Daraba G.
3. Aparaschivei B.
38
2343
21 Sep 2019
A
132
Arad
`Cupa Aradului` - editia a III-a

17

Elite

29

Open

41

Avansati

45

Incepatori

4

1. Beca Iliesen
2. Moldovan H.
3. Mitrache S.
3. Mutrescu E.
1. Grubacichi Marius
2. Codau Vlad
3. Ispas Dan
3. Kaposta V.
1. Daroti Florin
2. Balaj R.
3. Mitar M.
3. Iliuta A.
1. Simon Razvan
2. Popescu R.
3. Klepp L.
3. Ternauciuc A.
39
2335
21 Sep 2019
A
159
Focsani
Cupa de toamna - TT Focsani - editia a XIII-a

27

Elite

53

Open

50

Avansati

29

Incepatori

1. Constantinescu Rares
2. Roman I.
3. Neculai A.
3. Sumanaru C.
1. Stefan Patrick
2. Avram N.
3. Pascu Paul
3. Ursulescu I.
1. Pintilie Vlad
2. Grigore M.
3. Zbant M.
3. Dinu G.
1. Avramescu Bogdan
2. Portase R.
3. Ciocirlan M.
3. Grigore D.
40
2349
18 Sep 2019
B
39
Bistrita
`Campionatul Judetean BN 2019`

10

E+O

29

A+I

1. Tira Viorel
2. Apian F.
3. Parcalab M.
3. Mihalca M.
1. Garaz Mircea
2. Vaduva Dan
3. Vass S.
3. Balan V.
41
2342
15 Sep 2019
B
44
Pitesti

19

E+O

25

A+I

1. Toma Florin
2. Pribeagu S.
3. Corbu M.
3. Buciu C.
1. Stoica Mihai
2. Grigore M.
3. Petre C.
3. Baltatu E.
42
2341
15 Sep 2019
B
26
Resita
`Campion Judetean Amatur - Caras Severin 2019`

26

ALL

1. Sorescu Deian
2. Turburan I.
3. Parvu N.
3. Cioveie B.
43
2345
14 Sep 2019
B
24
Targoviste
`Cupa de Toamna`

10

E+O

14

A+I

1. Lazaroiu Adrian
2. Sencu V.
3. Manoiu C.
3. Ivan S.
1. Marinescu Nelu
2. Dumitru G.
3. Stoica M.
3. Bondila A.
44
2344
14 - 15
Sep
2019
A
121
Bucuresti (Top Tenis)
Turneu A-niversar - 9 ani
`A New Beginning`
1st day - O, A
2nd day - E, I

22

Elite

29

Open

37

Avansati

33

Incepatori

4

1. Calin Mihai
2. Rogoz N.
3. Buzatu V.
3. Constantin T.
1. Istrate Cristian
2. Gheorghe N.
3. Dascalasu V.
3. Rosioara R.
1. Chirica Alexandru
2. Guluta F.
3. Barca G.
3. Podlovschi B.
1. Constantin Mihaela
2. Avramescu B.
3. Vasile G.
3. Tical N.
45
2340
14 Sep 2019
B
44
Brasov (Energetic)

15

E+O

29

A+I

1. Bondoc Alexandru
2. Stefan P.
3. Bokor Z.
3. Galiu M.
1. Nitu Serban
2. Sterczer S.
3. Tobosaru G.
3. Kis Istvan
46
2339
14 Sep 2019
B
49
Constanta
`Cupa Eden Club` - editia a VI-a

23

E+O

26

A+I

1. Caminschi Mihai
2. Enciu A.
3. Meirosu B.
3. Teglas A.
1. Durac Viorel
2. Dumitru S.
3. Serban R.
3. Asmarandei P.
47
2337
14 - 15
Sep
2019
A
227
Targu Mures
`Cupa TT Concept Adial` - editia a IX-a
1st day - E, O
2nd day - A, I
13

36

Elite

71

Open

72

Avansati

48

Incepatori

2

1. Simon Csaba
2. Marchis M.
3. Teleki Z.
3. Surdu M.
1. Kaposta Victor
2. Orha A.
3. Migea C.
3. Motorga D.
1. Ciurca Sorin
2. Sandulescu A.
3. Nitu S.
3. Lovasz V.
1. Marin Florin Cornel
2. Babes R.
3. Tenea C.
3. Kondort D.
48
2352
13 Sep 2019
B
43
Oradea (King Pong)
`Foresta B`
2

26

E+O

17

A+I

1. Prundaru Horia
2. Gergely A.
3. Savu C.
3. Tic Ioan
1. Simu Marius
2. Andre A.
3. Pop G.
3. Varkonyi A.
49
2338
12 Sep 2019
B
12
Piatra Neamt
`Cupa de Toamna Kamarad`

12

O+A+I

1

1. Bubulac Cristi
2. Duceac C.
3. Gatea M.
3. Corneanu S.
50
2336
08 Sep 2019
B
42
Moinesti
`Zilele Orasului`

15

E+O

27

A+I

1

1. Ciobotaru Gigi
2. Stelian N.
3. Ciubotariu A.
3. Istrate C.
1. Gheorghitoi Alexandra
2. Cristofor R.
3. Subtirelu M.
3. Mihai D.
51
2334
07 - 08
Sep
2019
R+
153
Bucuresti (Top Tenis)
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 3
1st day - O, A
2nd day - E, I

26

Elite

31

Open

43

Avansati

53

Incepatori

16

1. Trohonel Daniel
2. Boaca V.
3. Ropotan I.
3. Macarenco A.
1. Rosioara Razvan
2. Catana C.
3. Bradatan L.
3. Vranceanu M.
1. Alexandru Marius
2. Acu Paul
3. Tudor Emil
3. Cocolos A.
1. Constantin Eduard
2. Moraru M.
3. Avramescu B.
3. Sapunaru G.
52
2332
07 Sep 2019
R+
153
Lazarea (HR)
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 6
Cupa Ditroit

14

Elite

52

Open

52

Avansati

35

Incepatori

4

1. Moldovan Horvath Csaba
2. Bardocz S.
3. Incze L.
3. Farkas G.
1. Migea Cornel
2. Tamas S.
3. Denes F.
3. Padurariu C.
1. Ilie Octavian Marius
2. Balint G.
3. Canea K.
3. Isar S.
1. Sterczer Zalan
2. Miklos B.
3. Pap Gyula
3. Ambrus Z.
53
2331
07 Sep 2019
R+
83
Ramnicu Valcea
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 5

12

Elite

24

Open

28

Avansati

19

Incepatori

7

1. Petrescu Liviu
2. Cruceru S.
3. Thouzard A.
3. Pribeagu S.
1. Gorum Adrian
2. Gheorghe N.
3. Bucuroiu A.
3. Smeureanu N.
1. Nicoara Ovidiu
2. Vijaica P.
3. Stoica M.
3. Barca G.
1. Popa Vali
2. Orosanu A.
3. Baciu S.
3. Seuleanu M.
54
2328
07 Sep 2019
R+
98
Aiud
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 8
4

16

Elite

21

Open

37

Avansati

24

Incepatori

11

1. Marchis Maximilian
2. Petrus F.
3. Nistor D.
3. Teleki Z.
1. Catricicau Adrian
2. Irimia S.
3. Feher R.
3. Ciobanu D.
1. Vass Alexander
2. Vass S.
3. Garaz M.
3. Urian N.
1. Dunka Dacian
2. Sirbu Vlad
3. Cristea S.
3. Homana M.
55
2327
07 Sep 2019
R+
152
Resita
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 7

25

Elite

49

Open

49

Avansati

29

Incepatori

3

1. Sorescu Deian
2. Iana Remus
3. Roman B.
3. Glisa V.
1. Frunza Alexandru
2. Ciochina G.
3. Lacatis G.
3. Schiopulescu I.
1. Ankar Wasim
2. Cocias G.
3. Daroti F.
3. Starcz A.
1. Faur Claudiu
2. Moldoveanu S.
3. Popescu R.
3. Achim Paul
56
2326
07 Sep 2019
R+
110
Ploiesti (Tel George Jr)
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 4
Cupa TelGeorge Jr
4

15

Elite

27

Open

31

Avansati

37

Incepatori

4

1. Lukasz Klimas
2. Fratila R.
3. Gheorghe D.
3. Enciu A.
1. Dracea Gabriel
2. Iorgoiu C.
3. Retegan C.
3. Gheorghe N.
1. Botoc Ovidiu
2. Mos Florin
3. Piperea F.
3. Costache L.
1. Calinescu Bogdan
2. Negulescu C.
3. Sezciuc C.
3. Lungu M.
57
2325
07 Sep 2019
R+
114
Luncavita
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 2
Cupa AEGYSSUS
4

12

Elite

33

Open

29

Avansati

40

Incepatori

3

1. Neculai Alexandru
2. Wischegg R.
3. Ion Marius
3. Chiscop B.
1. Rasid Aihan
2. Firica L.
3. Mitrea S.
3. Baiburi L.
1. Bejan Alexandru
2. Istrate L.
3. Ivan A.
3. Amarinei S.
1. Bujoi Emanuel
2. Ciocirlan M.
3. Budea A.
3. Irimia S.
58
2324
07 Sep 2019
R+
123
Botosani
`Ziua Nationala Amatur` - Zona 1
Cupa Portas

20

Elite

39

Open

36

Avansati

28

Incepatori

6

1. Ursulean Florin
2. Coroiu A.
3. Sumanaru C.
3. Cojocaru S.
1. Bulubasa Nicusor
2. Polocoser C.
3. Ticu Dorin
3. Ciortescu C.
1. Andrei Radu Alexandru
2. Cazacu F.
3. Dior Dorin
3. Gagea M.
1. Rogin Florin
2. Marin Doru
3. Gavrilei C.
3. Tibirna A.
59
3000
31 Aug 2019
A
169
Bistrita
`BUTTERFLY Romanian Table Tennis Team Cup 2019`
399

42

Elite

42

Open

42

Avansati

43

Incepatori

42

Echipe

1. Simon Csaba
2. Macarenco A.
3. Sumanaru C.
3. Avram V.
1. Motorga Dorin
2. Jimmy Lu
3. Macovei C.
3. Kaposta V.
1. Losonczi Denes
2. Docan C.
3. Donisan C.
3. Fekete I.
1. Sarcani Andrei
2. Constantin E.
3. Marin Doru
3. Gligor P.
1. Mures
2. Bucuresti 2.
3. Iasi 2
3. Arad
60
2333
31 Aug 2019
A
130
Deda
`Memorialul KOOS GYULA` - editia a XI-a

26

Elite

32

Open

72

A+I

1. Cuesdean Rares
2. Bauer L.
3. Teleki Z.
3. Farkas G.
1. Medve Mihai
2. Laszlo L.
3. Babics T.
3. Kantor I.
1. Bartha Zsolt Attila
2. Bumbu P.
3. Urzica I.
3. Barbuta I.
61
2323
24 Aug 2019
B
49
Dej
`Memorialul Marcel Motoroiu`

19

E+O

30

A+I

1. Irimia Sorin Jr
2. Mican N.
3. Parjol R.
3. Pop Zoltan
1. Fulop Attila
2. Vass S.
3. Tofeni O.
3. Cir Florin
62
2322
24 Aug 2019
A
83
Piatra Neamt
`Cupa Kamarad` - editia I-a
2

12

Elite

24

Open

28

Avansati

19

Incepatori

2

1. Cojocaru Stefan
2. Hasna C.
3. Opincaru M.
3. Neagoe C.
1. Ciortescu Cristi
2. Leteanu M.
3. Ursulean V.
3. Vlaisan V.
1. Fotia Iulian
2. Burghelea F.
3. Iordachi A.
3. Chirica A.
1. Istrate Ghiorghita
2. Ojog P.
3. Vlaisan G.
3. Sezciuc C.
63
2321
24 Aug 2019
B
44
Gheorgheni
`Cupa Gheorgheni` - editia a III-a

16

E+O

28

A+I

1. Simon Csaba
2. Bauer L.
3. Laszlo L.
3. Lovasz V.
1. Majai Lehel
2. Veress A.
3. Bedo J.
3. Csurulya G.
64
2320
24 Aug 2019
B
41
Ploiesti (Indoor)
`Cupa August 2019`

8

E+O

33

A+I

1. Gheorghe Dragos
2. Mihaila N.
3. Dracea G.
3. Cudalbu C.
1. Iordan Alexandru Constantin
2. Ene Florin
3. Lazar D.
3. Dumitru G.
65
2330
17 Aug 2019
B
19
Zalau

19

ALL

1. Petrus Florin
2. Husa Gelu
3. Peta O.
3. Irimia S.
66
2311
17 - 18
Aug
2019
A+
292
Bacau
`Cupa TT Bacau` - editia a X-a
1st day - E, O
2nd day - A, I
1019

46

Elite

96

Open

90

Avansati

60

Incepatori

8

1. Simon Csaba
2. Moldovan H.
3. Sumanaru C.
3. Hasna C.
1. Fratea Aurel
2. Denes F.
3. Corneanu S.
3. Calenciuc D.
1. Socaci Sorin
2. Popescu A.
3. Tintas A.
3. David M.
1. Butacu Daniel
2. Ambrus Z.
3. Bobu S.
3. Budea A.
67
2319
11 Aug 2019
B
35
Resita
`Cupa Carasului`

35

ALL

1

1. Sorescu Deian
2. Mutrescu E.
3. 3
3. Parvu N.
68
2318
10 Aug 2019
B
40
Santamaria-Orlea

16

E+O

24

A+I

1. Zbancu Leo
2. Pavel C.
3. Butura V.
3. Sufletel R.
1. Ispas Emil
2. Tatar D.
3. Barbu T.
3. Mitar M.
69
2317
10 Aug 2019
B
19
Tulcea (Iberom)

9

Open

10

A+I

1. Manea Mihaita
2. Baiburi L.
3. Gherasim I.
3. Luca O.
1. Pancrat Cristian
2. Gheorghe D.
3. Bran F.
3. Tanasov M.
70
2314
10 Aug 2019
B
45
Targoviste
`Cupa de Vara`

15

E+O

30

A+I

1. Lukasz Klimas
2. Buzatu V.
3. Sencu V.
3. Gorum A.
1. Petre Cristian
2. Enculescu M.
3. Chivu C.
3. Moca V.
71
2310
10 - 11
Aug
2019
A
130
Vatra Dornei
`Cupa Dornelor`
1st day - E, O, A
2nd day - I

21

Elite

32

Open

46

Avansati

31

Incepatori

3

1. Hasna Cosmin
2. Roman B.
3. Zamblau I.
3. Cojocaru S.
1. Stelian Nicolae
2. Polocoser C.
3. Duceac C.
3. Ciobanu G.
1. Dinu Gheorghe
2. Mirauta D.
3. Gagea M.
3. Joldes A.
1. Baciu Stefan
2. Vaideanu F.
3. Mihai D.
3. Buzila R.
72
2309
10 Aug 2019
B
84
Corund
`Cupa AmaTur a comunei Corund`

84

ALL

1. Simon Csaba
2. Moldovan H.
3. Bauer L.
3. Irsai I.
73
2316
03 - 04
Aug
2019
B
25
Botosani (Ardex)
`Cupa Prieteniei` - editia a IV-a
1st day - A, I
2nd day - E+O

11

E+O

14

A+I

1. Valcu Alin
2. Onufrei C.
3. Pralea M.
3. Grosu A.
1. Ilie Aurelian
2. Aparaschivei M.
3. Daraba G.
3. Stefan N.
74
2315
03 Aug 2019
B
65
Comanesti
`Zilele Orasului`

15

E+O

50

A+I

1. Ciubotariu Andrei
2. Marola M.
3. Barsa Ioan
3. Parnica L.
1. Nitu Serban
2. Lazar D.
3. Ene Florin
3. Sterczer S.
75
2313
03 - 04
Aug
2019
B
134
Bucuresti (Top Tenis)
`The End - TTA`
1st day - O, A
2nd day - E, I

29

Elite

30

Open

34

Avansati

41

Incepatori

6

1. Boaca Valentin
2. Buzatu V.
3. Ursu T.
3. Dinca D.
1. Rosioara Razvan
2. Udrea V.
3. Gheorghe N.
3. Brezae V.
1. Baceanu Constantin
2. Dobre T.
3. Voinea M.
3. Constantin C.
1. Baltatu Eduard Laurentiu
2. Holbia C.
3. Dragomir D.
3. Buciu C.
76
2312
03 Aug 2019
B
46
Constanta
`Cupa Eden Club` - editia a V-a

15

E+O

31

A+I

1. Tiganisteanu Adrian
2. Neagoe C.
3. Firica L.
3. Ghizdavescu A.
1. Carata Catalin
2. Ispas Emil
3. Damian N.
3. Durac V.
77
2308
03 - 04
Aug
2019
A
257
Brasov
`Cupa de la Poalele Tampei`
1st day - E, O
2nd day - A, I

31

Elite

76

Open

100

Avansati

50

Incepatori

1. Moldovan Horvath Csaba
2. Enciu A.
3. Simon C.
3. Roman I.
1. Bondoc Alexandru
2. Motorga D.
3. Dumbrava D.
3. Dracea G.
1. Ilie Octavian Marius
2. Ene Florin
3. Bozosan P.
3. Lazar Eva
1. Croitoru Alin
2. Butunoiu D.
3. Mihai C.
3. Ionita A.
78
2329
02 Aug 2019
B
37
Oradea (King Pong)
`Foresta B`

20

E+O

17

A+I

1. Gergely Anton
2. Parus L.
3. Tascianu C.
3. Balogh A.
1. Maxim Alexandru
2. Culda A.
3. Costea C.
3. Pop G.
79
2307
27 Jul 2019
A
106
Oradea (PingPongMania)
`Cupa Pingpongmania` - editia a XXXII-a

12

Elite

28

Open

31

Avansati

35

Incepatori

1. Anca Vladimir
2. Avram V.
3. Moldovan H.
3. Sferlea A.
1. Frunza Alexandru
2. Husa Gelu
3. Szalay L.
3. Vaida S.
1. Blaga Mircea
2. Horotan C.
3. Lup Silviu
3. Cavasdan D.
1. Varkonyi Amalia
2. Cristea S.
3. Boros M.
3. Klepp L.
80
2306
27 Jul 2019
A
161
Ploiesti
`Cupa Olimpia` - editia a II-a

23

Elite

52

Open

56

Avansati

30

Incepatori

1. Roman Iulian
2. Chiscop B.
3. Caloianu I.
3. Durdun G.
1. Pizlaru Ionel
2. Dumbrava D.
3. Istrate C.
3. Voicu I.
1. Ilie Octavian Marius
2. Sterczer S.
3. Botoc O.
3. Nitu S.
1. Mocanu Luca
2. Lambru I.
3. Baicu C.
3. Avramescu B.
81
2305
21 Jul 2019
A
153
Bucuresti (Sun Plaza)
1

24

Elite

45

Open

48

Avansati

36

Incepatori

1. Fratila Robert
2. Sumanaru C.
3. Virtopeanu A.
3. Panea O.
1. Stefan Patrick
2. Mitrea S.
3. Catana C.
3. Gavrila A.
1. Stoian Sorin
2. Teodorescu R.
3. Sterczer S.
3. Ghiurutan R.
1. Baltatu Eduard Laurentiu
2. Mocanu L.
3. Constantin M.
3. Fusca G.
82
2304
20 Jul 2019
A
120
Teius

18

Elite

30

Open

72

A+I

1. Moldovan Cristian
2. Avram V.
3. Govoreanu F.
3. Blaga M.
1. Denes Ferenc
2. Fancsali K.
3. Migea C.
3. Turburan I.
1. Feher Robert
2. Faraian A.
3. Hrehoret A.
3. Stoica M.
83
2303
20 Jul 2019
B
57
Luncavita
`Cupa Calea Verde`

18

E+O

39

A+I

1. Tihi Aurelian
2. Constantinescu R.
3. Ion Marius
3. Tihi D.
1. Carata Catalin
2. Stancu M.
3. Budea A.
3. Istrate L.
84
2298
20 - 21
Jul
2019
B
51
Botosani (Ardex)
`Cupa de Vara` - editia a II-a
1st day - A, I
2nd day - E+O

9

E+O

18

Avansati

24

Incepatori

1. Valcu Alin
2. Onufrei C.
3. Albu Vlad
3. Ciortescu C.
1. Vieru Costica
2. Gagea M.
3. Vaculisteanu I.
3. Ilie A.
1. Alexandru Liviu
2. Aluculesa R.
3. Grusca N.
3. Grimaliuc A.
85
2302
13 Jul 2019
B
36
Targu Mures
`Cupa Adial`

36

ALL

1. Simon Csaba
2. Barabas Z.
3. Cuesdean R.
3. Moldovan H.
86
2301
13 Jul 2019
B
58
Constanta
`Cupa Eden Club` - editia a IV-a
1

22

E+O

36

A+I

1. Enciu Alexandru
2. Dumitrescu A.
3. Vlase G.
3. Rasid A.
1. Ivan Adrian
2. Durac V.
3. Ticu I.
3. Dumitru S.
87
2300
13 Jul 2019
B
34
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Iulie 2019`
2

10

E+O

24

A+I

1. Lukasz Klimas
2. Caloianu I.
3. Voicu I.
3. Marian B.
1. Botoc Ovidiu
2. Nitu S.
3. Bonciu D.
3. Banuta D.
88
2299
13 - 14
Jul
2019
B
178
Bucuresti (Top Tenis)
`Cupa TTA`
1st day - O
2nd day - E, A, I

29

Elite

39

Open

54

Avansati

56

Incepatori

6

1. Macarenco Andrei
2. Panea O.
3. Buzatu V.
3. Virtopeanu A.
1. Rosioara Razvan
2. Stefan P.
3. Padurariu C.
3. Gheorghe N.
1. Calancea Corneliu
2. Acu Paul
3. Teodorescu R.
3. Cocolos A.
1. Raileanu Raissa
2. Fusca G.
3. Matei M.
3. Podlovschi B.
89
2297
13 Jul 2019
A
155
Falticeni
`Ziua Orasului` - editia a XII-a
7

21

Elite

45

Open

44

Avansati

45

Incepatori

1. Hasna Cosmin
2. Ursulean F.
3. Opincaru M.
3. Mosneagu M.
1. Karp Victor
2. Bulubasa N.
3. Bubulac C.
3. Mahu B.
1. Fotia Iulian
2. Gagea M.
3. Dior Dorin
3. Vaculisteanu I.
1. Miron Sara
2. Nistor A.
3. Zamfirache I.
3. Rogin F.
90
2296
06 - 07
Jul
2019
B
51
Galati
`Memorialul Costel Lefter` - editia a IV-a
1st day - E, I
2nd day - O, A

8

Elite

9

Open

15

Avansati

19

Incepatori

1. Constantinescu Rares
2. Neculai A.
3. Wischegg R.
3. Zarinschi C.
1. Dumbrava Daniel
2. Pizlaru I.
3. Popa A.
3. Capus G.
1. Amarinei Sorin
2. Istrate L.
3. Florea G.
3. David M.
1. Mardale Radu
2. Marin I.
3. Portase R.
3. Dorofte C.
91
2295
06 Jul 2019
A
123
Deda
`Cupa Vaii Muresului` - editia a IX-a
3

30

Elite

41

Open

52

A+I

1. Marchis Maximilian
2. Cuesdean R.
3. Ticala V.
3. Galban C.
1. Korabian Tamas
2. Laszlo L.
3. Motorga D.
3. Benyi C.
1. Strugar Ioan
2. Spaller T.
3. Vaszi D.
3. Bozosan P.
92
2292
06 Jul 2019
A
142
Targoviste
`Cupa Munteniei`

48

E+O

58

Avansati

36

Incepatori

3

1. Lukasz Klimas
2. Enciu A.
3. Navacioiu M.
3. Toma F.
1. Sterczer Sandor
2. Ilie O.
3. Chirica A.
3. Mihaescu N.
1. Bondila Adrian
2. Pralea C.
3. Baicu C.
3. Enache V.
93
2294
29 - 30
Jun
2019
A
79
Gura Humorului
`Tabara Tenis de masa in Bucovina` - editia a VII-a
1st day - E, O, A
2nd day - I

6

Elite

16

Open

34

Avansati

23

Incepatori

1. Muntean Diana
2. Cojocaru S.
3. Ursulean F.
3. Hasna C.
1. Ursulean Vasile
2. Gheorghe N.
3. Peta O.
3. Duceac C.
1. Iacob Gabriel
2. Kurennoi A.
3. Sandu A.
3. Pogorevici M.
1. Grusca Narcis
2. Nistor A.
3. Baciu A.
3. Barabancea L.
94
2293
29 Jun 2019
A
100
Dej
`Cupa Somes` - editia a IX-a
42

18

Elite

20

Open

40

Avansati

22

Incepatori

1. Simon Csaba
2. Marchis M.
3. Nistor D.
3. Galban C.
1. Mal Denis
2. Motorga D.
3. Ciobanu G.
3. Ploscaru B.
1. Husa Gelu
2. Tofeni O.
3. Joldes A.
3. Tintas A.
1. Bote Tudor
2. Hales T.
3. Sandu D.
3. Rosoga L.
95
2291
29 Jun 2019
B
48
Bacau
`Cupa ACS Vasile Lepadatu`

19

E+O

29

A+I

1. Valeanu Cosmin
2. Marola M.
3. Braniste G.
3. Dumitru C.
1. Fotia Iulian
2. Dimitriu V.
3. Ailioaie G.
3. Subtirelu M.
96
2290
29 Jun 2019
A
144
Constanta
4

14

Elite

46

Open

84

A+I

1

1. Albu Vlad
2. Caminschi M.
3. Neculai A.
3. Corcoz C.
1. Ciortescu Cristi
2. Nicolaiciuc O.
3. Ilie C.
3. Mitrea S.
1. Bozosan Petre
2. Danalache D.
3. Horotan C.
3. Bejan A.
97
2289
22 Jun 2019
B
32
Zalau

32

ALL

2

1. Petrus Florin
2. Zamblau I.
3. Ciure Alin
3. Catricicau A.
98
2288
22 Jun 2019
B
37
Deva

17

E+O

20

A+I

1. Mandru Bogdan
2. Zbancu Leo
3. Mateescu F.
3. Crainic A.
1. Starcz Adrian
2. Moldovean V.
3. Stoica M.
3. Clesiu F.
99
2280
22 Jun 2019
A+
337
Topoloveni / Pitesti
Turneu A+ Zona 5

58

Elite

114

Open

108

Avansati

57

Incepatori

12

1. Simon Csaba
2. Fratila R.
3. Mutrescu E.
3. Iana Remus
1. Panaitescu Stefan
2. Bulubasa N.
3. Buta Radu
3. Papacu B.
1. Catana Claudiu
2. Stoian S.
3. Sandu A.
3. Sursilov C.
1. Lazar Eva
2. Dobinda A.
3. Constantin E.
3. Tamas V.
100
2281
16 Jun 2019
B
32
Ploiesti (Indoor)
`Cupa Iunie 2019`

17

E+O

15

A+I

1. Caloianu Iuliana
2. Voicu I.
3. Potarniche B.
3. Panaitescu S.
1. Dumitru George
2. Matei M.
3. Patrascu T.
3. Vlasceanu V.